Türkiye’nin En Büyük Domain & Hosting Firması

June 22, 2021


Türkiye’nin domain lideri denilince akla gelen ilk isimdir isimtescil! Türkiye’nin domain satışında en çok tercih edilen platformu isimtescil.net domain, hosting, sunucu, SSL ve marka tescil hizmetlerini müşterilerine tek yerden hizmet sağlıyor. Domain, hosting gibi bir web sitesi için gerekli olan tüm hizmetleri müşterilerine uygun fiyat garantisi ile satışa sunuyor. En güvenilir domain satış sayfası olan isimtescil.net, 1000’den fazla alan adı ile ihtiyacınız olanı size en hızlı şekilde satın almanıza yardımcı oluyor. Paypal, havale, banka kartı ve kredi kartı ödeme seçenekleri ile dilediğiniz hizmeti tek tıkla satın alabilirsiniz.

Bir site kurmak istediğiniz zaman domain satın almak tek başına yeterli olmuyor. Bunun yanında sitenizde yayınlayacağınız bilgileriniz için sunucu kiralamanız gerekiyor. Sunucu kiralamak istediğiniz zaman, sunucu paket seçeneklerini inceleyip size uygun birini alarak sitenizi daha güvenli hale getirebilirsiniz. Peki sunucunuzu kendinize özel hale getirmek ister misiniz? Müşterilerimize özel olarak sunduğumuz sunucu yapılandır özelliği ile işlemciniz, RAM boyutunuzu, HDD (HardDisk) alanınızı ve trafiğinizi istediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz. Hosting satın alırken öncelikli olarak web sitenizin de performansını da etkileyeceğini de unutmayın. Hosting paketleri; bireysel hosting, kurumsal hosting, bayi hosting ve mail hosting olarak işletmenize en uygunu seçebilirsiniz. Hosting seçimlerinizi sitenizin yapısına göre seçtiğiniz zaman kalitesini arıttırabilirsiniz. İsimtescil ailesi olarak hosting paket seçimlerinde size ihtiyacınıza uygun olanı sunmak için buradayız. Kusursuz çalışan bir site için hosting paketlerimiz güçlü alt yapısını sunuyoruz.

Hosting paketlerinde hazır kurulum paketlerinin de bulunduğunu biliyor musunuz? WordPress hosting, Cpanel, Haber sitesi, oyun sitesi, forum sitesi ve portal hosting paketleri ile anında kurulum yapabilirsiniz. Hybrid Cloud teknolojisi nedir? Hybrid Cloud teknolojisi ile tanıştınız mı? Hybrid Cloud teknolojisi web siteleri için birbirinden bağımsız ve yüksek donanımlı özelliklere sahip kesintisiz çözümler sunuyor. Yani eğer Hybrid Cloud teknolojisini kullanıyorsanız, siteniz asla erişime kesilmez. Firmanızın bağlı olduğu bir veri merkezinde erişim kesildiğinde, başka bir veri merkezine bağlanarak web sitenizde herhangi bir sorun yaşamazsınız. Bir web sitesi için Hybrid Cloud teknolojisini kullanmak ne gibi faydalar sağlar? Sitenizin güvenliği firma tarafından verilir ve otomatik olarak güncelleme imkanı sağlar. Web sitenizde anlık ziyaretçi sayınız arttığı zaman siteniz kesintiye uğramadan ek kaynak sağlar. Ve en önemlisi kullandığınız kaynak kadar ödeme yaparsınız.

SSL, bir web sitesinin olmazsa olmazı olarak adlandırabilirsiniz. SSL sertifikası satın aldığınız zaman, web siteniz ve sunucunuz arasında gerçekleşen veri transferlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. Peki SSL sertifikası satın aldığınız zaman web sitenizde ne gibi değişiklikler gözlemlersiniz? SSL sertifikası ile sitenizi güvenli hale getirebilir, verilerinizi koruyabilirsiniz. Eğer işletmenizi e-ticaret veya sadece web sitesi olarak online platforma taşıdınız ise SSL sertifikasına sahip olmalısınız.

Çok acil bir web sitesine ihtiyacınız var ancak vaktiniz yok. Yazılım için gerekli hazırlıkları yaptınız fakat beklemek istemiyorsunuz. O zaman web kılavuz paketi tam size göre. İşletmenizi online platforma taşımanın en kısa yolu web kılavuz paketi diyebiliriz. Web kılavuz paketi kendi içinde başlangıç, profesyonel veya kurumsal paketler olarak ayrılırken, siz kendinize uygun olanı anında satın alarak panelinizde web sitenizi oluşturabilirsiniz. Hızlı ve kolay web sitesi olarak adlandırabileceğimiz web kılavuz paketleri ile temanı kendin seçebilir, içeriğini belirleyebilir ve siteni anında yayınlayabilirsin. Web kılavuz paketini satın alan müşterilerimize profesyonel mobil destekli profesyonel siteler sunuyoruz. Sizde bu paketlerden birini satın alarak kendi müşterilerinizi özel kılabilirsiniz. Bir web sitesinin en önemli özelliği olarak söyleyebileceğimiz SEO desteğini web kılavuz paketi ile ücretsiz elde edebilirsiniz. SEO desteği dışında uzman bir yazılımcıya gerek kalmadan Türkçe uyumlu menüleri ile kendi sitenizi anında düzenleyebilirsiniz.

Marka tescil ile markanızı koruma altına alabileceğinizi biliyor musunuz? Bir ürününüz var ve onu taklitlerinden korumak istiyorsunuz? İşte marka tescil tam size göre. Online olarak marka tescil başvurusunda bulunabilirsiniz. İsimtescil.net üzerinden ücretsiz marka araştırma talep formunu doldurarak talebinize iletebilirsiniz. Peki marka araştırma talep formunu neden doldurmalıyım? Marka araştırma talep formu tamamen ücretsizdir. Ücretsiz marka araştırma formu, markanızın hangi sınıflarda tescile uygun olduğunu, markanızın hangi sınıfa ait olduğunu, markanızın başvuru için uygun olup olmadığını size göstererek yardımcı olan bir formdur. Marka araştırma formunu doldurduktan sonra sizinle iletişime geçerek tescil işlemlerine anında başlıyoruz. Marka tescil yaptırarak marka sahibi olabilir, markanıza değer katabilirsiniz. Kurumsal itibarınızı arttırabilirsiniz. Marka tescil de sadece ürün adı yada ürünün kendisi dışında eğer aklınızda bir fikir var ise onu da tescil ettirebilirsiniz. Endüstriyel tasarımlarınıza da değer katmak, bilinirliliğini daha çok ortaya çıkarmak için marka tescil yaptırabilirsiniz. Hosting, Sunucu, SSL ve diğer tüm işlemleriniz de aklınıza takılan veya sorun yaşadığınız her durumda 7/24 destek hattını arayabilir ya da destek talebi oluşturarak anında sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Destek talebi üzerinden sorunlarınızı anlattığınız bir yazıyı mail olarak yolladığınız zaman daha hızlı cevap alabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımız Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube kanalımızdan kampanyalarımızı, yeni satışa sunulan alan adlarını isimtescil.net’ten anından duyabilirsiniz. Dünyanın en çok tercih edilen ve yeni çıkan domain uzantılarını kullanıcısına online kolaylıklar sunan isimtescil.net ile bir tık ile halledebilirsiniz. Çünkü zaman, artık çok önemli!

Source